Mersin Böcek İlaçlama - 0532 132 91 97 - Mersin Haşere İlaçlama

Mersin Böcek İlaçlama - Sağlıklı Günler Sunuyoruz - 0532 132 91 97
Mersin Böcek İlaçlama - 0532 132 91 97 - Mersin Haşere İlaçlama

SGS Böcek İlaçlama (Sağlıklı Günler Sunuyoruz)


  GALATASARAYDAN MOR FORMA

  Paylaş

  artunoral

  Mesaj Sayısı : 19
  Usta : 58
  Kayıt tarihi : 28/07/09

  GALATASARAYDAN MOR FORMA

  Mesaj tarafından artunoral Bir 28th Temmuz 2009, 21:52

  Galatasaray'ın yeni sezon formaları düzenlenen gecede tanıtıldı. Klasik sarı-kırmızı formalar dışında mor renkli forma dikkat çekti.

  Galatasaray'da, Adidas firması tarafından yeni sezon için hazırlanan kamp, antrenman ve maç malzemelerinin tanıtımı yapıldı.Sarı-kırmızılı kulübün Kalamış Tesisleri'nde gerçekleştirilen defilede, Galatasaray Store'un yeni kış koleksiyonu ile Galatasaray takımının 2009-2010 sezonunda kullanacağı yeni formalar görücüye çıkarıldı.Organizasyona, Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte çok sayıda davetli katılırken, düzenlenen tanıtımda alışa gelmişin tersine mankenler değil, sadece sarı-kırmızılı kulübün sporcuları yer aldı. Galatasaray Futbol Takımı ve teknik heyeti tam kadro olarak tanıtımda yer alırken, onlarla birlikte voleybol, basketbol, tekerlekli sandalye ve diğer branşlardan sporcular bulundu.GS Store kreasyonunun modern dans kareografisiyle sunulduğu, ardından da Ilgaz Erel tarafından Galatasaray için yazılan ve seslendirilen rap şarkısının söylendiği bölüm sonrası, yeni sezon formalarını giymiş sporcular hep birlikte podyuma çıkarak gösteriyi tamamladılar. Futbol takımı için Adidas tarafından parçalı, beyaz ve mor renkte formalar hazırlandı.

  MOR FORMAYA ALIŞILAMADI
  Futbol takımının yeni formaları içinde bu sezon mor renkte bir formanın da olması dikkat çekerken, hem izleyicilerin, hem de sporcuların bu formaya hemen alışamadıkları görüldü.İzleyiciler arasından bazı kişiler, mor formayı beğenmediklerini yüksek sesle söylerken, teknik direktör Frank Rijkaard dahil bazı sporcuların da görüşleri bu düşüncelerle örtüştü.Organizasyonun sunuculuğunu yapan oyuncu Cem Davran'ın görüşlerini aldığı bölümde Rijkaard, yeni sezon için şampiyonluğa inanarak çalıştıklarını ve bu başarıya inandıklarını kaydederken, mor renkli formaya da esprili bir şekilde gönderme yaparak, ''Özellikle mor forma, rakiplerimizin kafasını karıştıracaktır. Bunu avantaj olarak kullanacağız'' dedi.
  Sarı-kırmızılı takımın Çek golcüsü Milan Baros'un mor forma için, ''Sahada 11 kaleci varmış gibi görüneceğiz'' demesi gülüşmelere neden olurken, takım kaptanı Arda ise ''Tabii ki hep tercihimiz parçalı sarı-kırmızı formadan yana. Ama bu formayla da başarılar kazanacağız. Önemli olan forma değil, sahada kazanmak'' ifadelerini kullandı.

   Forum Saati 17th Ocak 2019, 11:31