Mersin Böcek İlaçlama - 0532 132 91 97 - Mersin Haşere İlaçlama

Mersin Böcek İlaçlama - Sağlıklı Günler Sunuyoruz - 0532 132 91 97
Mersin Böcek İlaçlama - 0532 132 91 97 - Mersin Haşere İlaçlama

SGS Böcek İlaçlama (Sağlıklı Günler Sunuyoruz)


  Yeni Projeksiyon Teknoloji

  Paylaş
  avatar
  MersinLee
  Admin

  Mesaj Sayısı : 178
  Usta : 545
  Kayıt tarihi : 29/01/08
  Yaş : 32
  Nerden : Mersin

  Yeni Projeksiyon Teknoloji

  Mesaj tarafından MersinLee Bir 16th Mart 2010, 17:26


  Projeksiyon teknolojisinde son durum.
  Artık Led Teknoloji Sayesinde Hem Ekonomik Hemde Daha Verimli Görüntü Sağlayan Projektörler Piyasaya Satışa Sunulmuştur.

  Zararlı cıva elementi kullanılmadan üretilen, yeni Lazer & Led ışık kaynağı ile 20.000 saat ışık ömrüne sahip olan projeksiyon, bu özelliği ile bir devrim netileğinde. Projeksiyon, aydınlık ortamlarda bile yüksek ışık gücüne sahip.

  24 Şubat 2010 tarihinde Grand Cevhir Otel’de büyük bir katılımla gerçekleşen ürün tanıtım toplantısı ile Mobit A.Ş., Casio’nun devrim niteliğindeki projeksiyonunu Türkiye piyasasına sundu.
  Projeksiyon teknolojisinde yeni bir ilke imza atan Casio, Türkiye Distribütörü Mobit A.Ş. ile yeni ürününü büyük bir katılımla Türk kullanıcılarına tanıttı.
  Dünyanın ilk yüksek parlaklık sunabilen çevreci projeksiyon olma özelliğine sahip olan CasioYeni Nesil Projeksiyon, projeksiyon teknolojisinde devrim niteliğini taşıyor. Geleneksel civa bazlı ampül teknolojisinin aksine yeni geliştirilen lazer ve LED hibrid ışık kaynağı teknolojisi ile 20.000 saate varan ışık ömrü ve en az 2.000 Ansilümene varan ışık gücü ile tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Dünyada ilk olma başarısını elde eden ürün, geleneksel projeksiyonların tahtını sallayacağa benziyor.
  Tüm dünyada heyecan meydana getiren Casio’nun yeni nesil projeksiyonu Türkiye pazarına sunmak ve Türk kullanıcılarıyla heyecanı paylaşmak için Casio Türkiye Distribütörü Mobit A.Ş., 24 Şubat 2010 tarihinde Grand Cevahir Otel’de bir toplantı düzenledi. Casio ve Mobit A.Ş. yetkilileri tarafından detaylı bilginin sunulduğu toplantıya yoğun ilgi gösterildi. Türkiye’nin birçok bölgesinden farklı firmaların katıldığı toplantıda davetliler, çeşitli video ve animasyon görüntüleri ile ürün hakkında detaylı bilgi sahibi oldu.
  Yüzlerce bayii ve teknoloji meraklısının bir araya geldiği ürün tanıtım toplantısının sunumunu ise ‘Haneler’ dizisinin başarılı oyuncusu Kamil Güler ve ekibi gerçekleştirdi.

  Hibrid ışık kaynağına sahip
  Türkiye’nin birçok bölgesinden firmaların katıldığı ürün tanıtım toplantısında kısa bir konuşma yapan Casio Projeksiyon Bölümü Satış ve Planlama Direktörü Masao Into, katılımdan ve misafirperverlikten dolayı Mobit yetkililerine ve katılımcılara teşekkür ederek, yeni geliştirdikleri projeksiyon konusunda bilgi verdi. Merhaba ile konuşmasına başlayan Casio Projeksiyon Bölüm Direktörü Masao Into, Casio ‘Green Slim’ adı verilen, zararlı cıva maddesinden arındırılmış lazer&LED projeksiyonunun 20 bin saate varan ışık kaynağı ömrüne sahip olduğunu, dünyanın ilk çevreci ve güneş enerjisi ile çalışabilen bir projeksiyon olduğunu söyledi. Bay Into, ‘Casio’nun yeni nesil projeksiyonu olan Green Slim, en az 2.000 ansilümen gücünde, yüksek parlaklığa ulaşabilen, zararlı cıva maddesi kullanmaksızın lazer ve LED kullanılan bir hibrid ışık kaynağı ile geliştirmiştir. Bu gelişme; ‘yüksek parlaklı veri projeksiyon aletlerinde güçlü cıva lambaları kullanılmalıdır’ diyen tüm geleneksel, alışıla gelmiş bakışı tamamıyla değiştirecektir. 8 farklı model olarak çıkacak ve müşteriler ihtiyaçlarına göre seçim yapabileceklerdir’ dedi. Bu önemli yeniliğin teknoloji dünyasında büyük bir heyecanla karşılandığını belirten Bay Into, Türk kullanıcıların da aynı heyecanı paylaşacağına inandıklarını söyledi.

  Yenilik, farklılık ve güvenirlilik bir arada
  Sanatçı Kamil Güler’in sunuculuğunu yaptığı tanıtım toplantısında Mobit A. Ş. Genel Müdür Yardımcısı Cenk Yurtsever’in yaptığı konuşmada, Mobit A.Ş. hakkında bilgi vererek, çalışma prensipleri ve firmanın yapısı hakkında bilgi verdi. Yurtsever, uzun yıllardır Casio ile birlikte çalıştıklarını, Casio’nun ‘Projeksiyon Cihazları ve El Terminalleri’ gibi bilişim ürünlerinin de distribütörlüğünü yaptığını belirtti. Casio’nun yeni ürünü olan ‘Yeni Nesil Projeksiyon’un tüm dünyada heyecanla karşılandığı gibi Türkiye’de de heyecana neden olduğunu ifade etti. Yeni nesil projeksiyonların; kişi ve kurumları birçok yenilik ve farklılıkla tanıştıracağını belirten Yurtsever, ‘en önemlisi de zararlı maddelerden arındırılmış, çevreci, uzun ömürlü, güçlü ışık kaynağına sahip bir projeksiyon olması’ olduğunu kaydetti.

  Geniş bir kullanım alanına sahip
  Mobit A.Ş. Sunum Sistemleri Satış Koordinatörü Ulvi Yurtseven ise yaptığı konuşmada katılımcılara ‘projeksiyon kullanımı’ konusunda bilgi verdi. Yurtseven, Türkiye’de projeksiyon kullanım alanlarının halen dar olduğunu, Mobit A.Ş. olarak bu dar alanı, Casio’nun yeni nesil projeksiyonu ile daha da genişletmeyi hedeflediklerini kaydetti. Projeksiyonun kullanılması gerekli alanlar konusunda bilgi veren Yurtseven; ‘görsel sanat ve efekt tasarımlarında, TV programlarında arka planda büyük boy görüntü üretimlerinde, eğlence programlarında efekt ve ışık gösterilerinde, ters projeksiyon uygulamalarında kullanıldığı gibi ev ortamında sinema, oyun ve dev ekranda futbol maçlarını seyretmek için kullanılabilir. Ayrıca okullarda eğitim için, akıllı tahtalarla birlikte eğitim için, şirketlerde ve kurumlarda eğitim toplantı odalarında, skor board olarak iç mekanlarda kullanılabilir. Kısacası yaşamın geçtiği her yerde projeksiyon çeşitli uygulamalar için kullanılabilir’ dedi.
  Sanatçı Kamil Güler’in sunuculuğunu yaptığı toplantıda katılımcılar arasında küçük bir yarışma yapıldı. Sahneye çağrılan üç kişi, Yeni Nesil Proeksiyon’un tanıtım ve pazarlamasını en iyi şekilde yapmaya çalıştılar. Yarışmada en iyi ürün tanıtımını ve pazarlamasını yapan kişiye yeni nesil Green Slim Projeksiyon hediye edildi. Yoğun ilgi gören ürün tanıtım toplantısında bayiler ve teknoloji meraklıları yeni nesil projeksiyonu yakından tanıma imkanını elde ettiler. Ürün, Mobit A.Ş. ve tüm bayilerinde temin edilebiliniyor.  ÖZELLİKLER


  CASIO, PROJEKSİYON’DA DEVRİM YAPTI


  Uzun yıllardır Casio firmasının projeksiyon ve el terminalleri distribütörü olan Mobit Bilişim A.Ş., dünyada bir ilk olan yeni nesil Green Slim projeksiyonu Türkiye piyasasına sundu. Uzun bir Ar-Ge çalışmasından sonra geliştirilen projeksiyon, birçok yeniliğe sahip ve geneleksel projeksiyon algısını değiştirecek. Zararlı cıva elementi kullanılmadan üretilen projeksiyon, yeni Lazer & LED ışık kaynağı ile 20.000 saat ışık ömrü ile tüm dikkatleri üzerinde topladı. Bu özelliği ile bir devrim niteliğinde olan projeksiyon, aydınlık ortamlarda bile yüksek ışık gücüne sahip.


  Laser & LED hibrid ışık kaynağı ile cıvasız, yüksek parlaklık sağlayan projeksiyon

  Basınçlı cıvalı lamba kullanmadan yüksek parlaklık üretebilen yeni nesil Casio projeksiyon, mavi ışığı mavi lazerden, yeşil ışığı mavi lazer ışığını fosfor ile yeşile çevirerek, kırmızı ışığı ise yüksek lümenli LED üzerinden elde ederek, DLP çipi üzerine yansıtıyor. Casio tarafından geliştirilen hibrid ışık kaynağı sayesinde çevreye duyarlı uzun ömürlü ve yüksek parlaklıklı görüntü elde edilebiliyor. Işık gücü 2.000 Ansilümene kadar çıkabiliyor.


  Taşınabilir ve şaşırtıcı boyutlar

  Yeni nesil yüksek parlaklık sunabilen Casio projeksiyon, sadece bir A4 kağıdı boyutunda, 4.3 cm. kalınlığında. 2.3’lık ağırlığı ile evraklarınızın arasında yanınızda taşıma imkanı veriyor.


  Mükemmel renk üretimi ile sunumlarda fark yaratın

  Yeni Lazer & LED hibrid ışık kaynağı teknoljisi sayesinde, renk saflığı ve renk canlılığı geleneksel basınçlı cıvalı ampüllü projeksiyonlara göre %30 oranında artırıldı. Artık daha canlı ve daha temiz görüntüler elde ederek, sunumlarınızda fark yaratın.


  20.000 saate varan ışık kaynağı ömrü

  Casio tarafından özel geliştirilen Lazer ve LED hibrid ışık kaynağı sayesinde ışık kaynağı ömrü yaklaşık 20.000 saat. Yüksek basınçlı cıva lambalı standart projeksiyon cihazlarına göre neredeyse 10 kat kadar kullanım ömrü artışı sağlıyor. Bu sayede daha az bakım ve daha düşük kullanım maliyeti sağlayabilirsiniz. Ayrıca ışık kaynağı parlaklık kaybı standart cıva lambalı projeksiyonlara göre çok daha yavaştır, bu sayede çok daha uzun süreler yüksek görüntü kalitesi elde edebilirsiniz.


  Çok çabuk açılma ve kapanma süreleri ile daha verimli sunumlar

  Yeni ışık teknolojisi sayesinde yeni Casio projeksiyonlar 8 saniye gibi çok kısa bir sürede maksimum ışık parlaklığı ile sunum yapabilir konuma gelebiliyor. Ayrıca cihazı kapattığınızda cihazın kendisini soğutmasını beklemenize de gerek yok. Bu sayede sınırlı sunum vakitlerinizde tasarruf edebilir ve sunumlarınızı çok daha çabuk ve etkin yapabilirsiniz.


  Geniş açılı 2X optik zoom ile cihazı hareket ettirmeden görüntü boyutunu ayarlayın

  Tüm Casio çevre dostu ince projeksiyonlar, benzersiz geniş açılı 2X optik zoom lens sistemine sahip. Ayrıca projeksiyonun yerleştirilme pozisyonuna göre otomatik olarak dikey distorsiyonu düzeltiyor. Bu sayede projeksiyon cihazınızı küçük bir odada, büyük konferans salonlarında veya sınıflarda rahatça kullanmanızı sağlıyor.


  Yüksek kalite dijital sinyal iletişimi sağlayan HDMI arayüzü

  Tüm modellerde HDMI dijital arayüz standart olarak bulunmakta ve bu sayede kayıpsız bir şekilde yüksek kalite ses ve görüntü aktarımı sağlanabilmektedir.


  Gerçek çözünürlükte geniş ekran keyfi

  Özel Widescreen modellerde (XJ-A255,A250,A245,A240) WXGA 1280 x 800 (16:10) gerçek ekran çözünürlüğü ile geniş ekranda sunum yapmanın, film izlemenin ve oyun oynamanın keyfine varın.


  Kablosuz iletişim teknolojisi ile kablosuz özgürlük

  Yeni nesil Casio projeksiyon cihazları ile kablosuz sunum yapmanın keyfini yaşayın. Wi-Fi IEEE 802.11b/g bağlantısı teknolojisi ile aynı anda dört bilgisayara kadar kablosuz bağlanabilirsiniz.


  USB 2.0 host sayesinde bilgisayar olmadan sunum yapın

  Cihazların üzerinde bulunan USB 2.0 yuvası sayesinde bilgisayara ihtiyaç duymadan USB flash belleğinizden, sunumlarınızı, dokümanlarınızı ve resim dosyalarınızı, ayrıca AVI formatındaki video dosyalarınızı yansıtabilirisiniz. Ayrıca Casio’nun dijital tepegöz cihazına direk bağlanarak dijital ortamda olmayan bilgileri ve 3 boyutlu objeleri de yansıtabilirsiniz.

  ÜrünLe ilgili detaylı bilgi ve satın almak için aşşağıda ki web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
  http://www.casioprojeksiyon.com/index.html

   Forum Saati 17th Aralık 2018, 16:42