Mersin Böcek İlaçlama - 0532 132 91 97 - Mersin Haşere İlaçlama

Mersin Böcek İlaçlama - Sağlıklı Günler Sunuyoruz - 0532 132 91 97
Mersin Böcek İlaçlama - 0532 132 91 97 - Mersin Haşere İlaçlama

SGS Böcek İlaçlama (Sağlıklı Günler Sunuyoruz)


  TÜM BİLGİSAYAR DONANIMLARI BU POSTERDE

  Paylaş
  avatar
  MersinLee
  Admin

  Mesaj Sayısı : 178
  Usta : 545
  Kayıt tarihi : 29/01/08
  Yaş : 32
  Nerden : Mersin

  TÜM BİLGİSAYAR DONANIMLARI BU POSTERDE

  Mesaj tarafından MersinLee Bir 29th Temmuz 2009, 09:36

  TÜM BİLGİSAYAR DONANIMLARI BU POSTERDE BİRLEŞTİ
  TÜM DONANIM TİPLERİ PİN SAYISI VEYA SOKET YAPISINA KADAR  Çoğu bilgisayar kullanıcısı için bilgisayar kapalı bir kutudan ibaret. İçinde neler olduğunu ve nasıl çalıştığını bilmiyor. Daha deneyimli kullanıcılar ise bilgisayarlarının içerisinde neler olup bittiği konusunda biraz daha iyi bir fikre sahipler. Yine de, eğer meslekleri PC donanımlarını yakından tanımayı gerektirmiyorsa bilgileri daha önce kullandıkları parçalar ile sınırlı.

  Ancak donanım dendiğinde, bir de biraz geçmişe doğru gidildiğinde, ortaya inanılmaz bir çeşitlilik çıkıyor. Şöyle bir düşünün: Bilgisayar tarihi boyunca kaç farklı bellek tipi, kaç farklı CPU soket ya da slotu, kaç farklı giriş - çıkış tipi geldi geçti? Bunların hepsini hatırlamak elbette ki kolay değil.

  gördüğünüz ilginç posterde, işte bu imkansız gerçeğe dönüşüyor. DeviantArt'tan alınan bu özel çalışmada tablo üzerinde sadece farklı farklı işlemci modellerini değil, aynı zamanda hemen her türlü PC girişini yakından görmek mümkün. Eğer PC'nizi sık sık açıp içerisindekileri yakından incelemeyi seviyorsanız bu resim işinize yarayabilir. Tabi içinde bulunduğumuz bilgisayar çağında böyle bir çalışma kolaylıkla bir sanat eseri olarak da değerlendirilebilir.

   Forum Saati 17th Aralık 2018, 16:29